REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

[Cevisama 2020] 85% powierzchni wystawowej już wyprzedane

  • Autor: Radosław Zieniewicz
  • 04 lip 2019 11:12
[Cevisama 2020] 85% powierzchni wystawowej już wyprzedane
Kolejna edycja Cevisama odbędzie się między 3 a 7 lutym 2020 r., aby zgromadzić w jednym miejscu najnowsze i najbardziej designerskie produkty, dedykowane łazienkom. Fot. Cevisama 2019
[Cevisama 2020] 85% powierzchni wystawowej już wyprzedane
[Cevisama 2020] 85% powierzchni wystawowej już wyprzedane
[Cevisama 2020] 85% powierzchni wystawowej już wyprzedane

Jeszcze 7 miesięcy pozostało do rozpoczęcia Cevisama 2020, a organizatorzy targów mogą się już pochwalić tym, że 85% przestrzeni targowej zostało wyprzedane.

Kolejna edycja Cevisama odbędzie się między 3 a 7 lutym 2020 r. zgromadzi w jednym miejscu najnowsze i najbardziej designerskie produkty, dedykowane łazienkom.

Większość przestrzeni już zarezerwowana

Obecnie największa część targów – sektor płytek ceramicznych – jest już zapełniona w 91%. Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie i liczbę zapytań dotyczących możliwości rezerwacji powierzchni wystawowej w tym sektorze, organizatorzy przewidują, że powierzchnia przeznaczona na ten segment przemysłu zostanie całkowicie wyprzedana w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Większość rezerwacji pochodzi od wiodących hiszpańskich producentów, mimo że Cevisama staje się coraz bardziej atrakcyjna take dla firm zagranicznych – zwłaszcza tych włoskich.

Producenci mebli łazienkowych, którzy z reguły o wiele później interesują się możliwością udziału w targach Cevisama, zarezerwowali już ponad 66% dostępnej powierzchni dla tego segmentu wyposażenia łazienki. Odsetek ten nie odbiega od normy  poprzednich edycji targów.

Czytaj także: Cersaie Business znowu połączy świat designu, biznesu i łazienek w jednym miejscu

W przypadku sektora maszyn do produkcji ceramiki (który obecny jest co drugi rok na targach Cevisama) dane liczbowe są znacznie lepsze zarówno pod względem obłożenia, jak i liczby wystawców. Dokładniej mówiąc, sprzedaż powierzchni przeznaczonej dla sektora producentów maszyn i urządzeń do produkcji płytek ceramicznych, która rozpoczęła się w maju ubiegłego roku, jest o 12% wyższa niż w lipcu 2 lata temu, czyli w 2018 r.

Organizatorzy Cevisamy po raz kolejny prognozują wzrost liczby wystawców, jak i odwiedzających i wszystko wskazuje na to, że cele sprzedażowe znowu zostaną osiągnięte na realizację kolejnej edycji targów w 2020 r. W rezultacie Cevisama zajmie łącznie 11 hal w Feria Valencia.

Przyszłoroczna edycja targów będzie gościć producentów maszyn i urządzeń do produkcji płytek ceramicznych w hali nr 7. Sektor ten zaprezentuje najnowsze technologie i innowacje, które umożliwią producentom określenie najnowszych trendów technologicznych oraz zdiagnozowanie potrzeb i wymagań rynku w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej.

Wzornictwo na najwyższym poziomie

Hala 6, oznaczona jako "Design Hall", ma znowu stać się główną atrakcją zarówno dla zwiedzających, jak i dla architektów oraz projektantów wnętrz z całego świata. 

"Design Hall" okazała się ogromnym sukcesem w ubiegłym roku, kiedy to została po raz pierwszy wprowadzona na rynek, a jej powrót oznacza zaangażowanie Cevisamy w promowanie kanału kontraktowego i ciągły rozwój materiałów ceramicznych i ich liczne zastosowania w przez architektów i projektantów wnętrz.

Hala 6 ("Design Hall") zlokalizowana będzie w samym "sercu targów" i otrzyma specjalną stylistykę i własne oddzielne wejście, dzięki specjalnej ekspozycji płytek w hali 6B.

Hala 6 z pewnością będzie miejscem, w którym będzie można  zapoznać się z najnowszymi trendy, w wyjątkowym otoczeniu skierowanym do projektantów wnętrz, designerów, architektów i deweloperów nieruchomości.
Rekomendowane dla Ciebie