REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Cevisama 2019 będą iście rekordowe! 90% przestrzeni wystawienniczej wykupione

  • Autor: Radosław Zieniewicz
  • 09 lip 2018 11:54
Cevisama 2019 będą iście rekordowe! 90% przestrzeni wystawienniczej wykupione
Okazuje się, że 90% powierzchni targowej już została zarezerwowana przez rodzimych, jak i zagranicznych producentów płytek ceramicznych. A przecież Cevisama odbędzie się dopiero za około 7 miesięcy. Czy jest jeszcze miejsce na prezentacje produktów dedykowanych branży łazienkowej? Fot. Cevisama
Cevisama 2019 będą iście rekordowe! 90% przestrzeni wystawienniczej wykupione
Cevisama 2019 będą iście rekordowe! 90% przestrzeni wystawienniczej wykupione

Organizatorzy hiszpańskich targów Cevisama 2019 mogliby już rozpocząć świętowanie rekordowej sprzedaży powierzchni wystawienniczej i spocząć na laurach. Okazuje się, że prawie 90% powierzchni targowej już została zarezerwowana przez rodzimych, jak i zagranicznych producentów płytek ceramicznych. A przecież Cevisama odbędzie się dopiero za około 7 miesięcy. Czy jest jeszcze miejsce na prezentacje produktów dedykowanych branży łazienkowej?

Hiszpańskie Targi Cevisama weszły na przysłowiową "ścieżkę wzrostu" dokładnie 5 lat temu. Przyszłoroczna edycja potwierdza, że wcale z tej ścieżki nie zeszły, a wręcz przeciwnie jeszcze szybciej nią podążają.

Organizatorzy Targów podkreślają, że Cevisama 2019 będzie iście rekordową edycją pod każdym względem – nie tylko dzięki osiągniętym zyskom, większej liczbie odwiedzających, ale co ważniejsze, jeszcze większej przestrzeni wystawienniczej oraz zaangażowaniu producentów działających w branży łazienkowej z całego świata. Dlaczego?

Cevisama 2019 pobije rekordy sprzedaży

Otóż organizatorzy przyszłorocznej Cevisamy, która odbędzie się od 28 stycznia do 1 lutego 2019 r., już oficjalnie mogą pochwalić się rekordowymi wynikami sprzedaży przestrzeni wystawienniczej.

Na 7 miesięcy przed otwarciem, oficjalnie jest już wykupione 90% powierzchni targowej, gdzie będą prezentowane najnowsze kolekcje płytek ceramicznych. I co tu dużo mówić, są to już o wiele lepsze wyniki niż te, które osiągnęła tegoroczna edycja Cevisamy. Organizatorzy Cevisamy przyznają, że po 3 miesiącach osiągnęli ambitne cele sprzedażowe (powierzchni wystawienniczej) założone na rok 2019.

Jak podkreślają organizatorzy Targów, zazwyczaj najwięcej rezerwacji w sektorze wyposażenia łazienkowego odnotowywali w drugiej połowie roku. Jednak w tym roku to się diametralnie zmieniło!

Jeśli chodzi o sektor targowy Cevisamy, gdzie będą głównie eksponowane meble i armatura łazienkowa to 70% przestrzeni wystawienniczej zostało już oddane do dyspozycji zainteresowanych wystawców. Jest to swoisty rekord, zwiastujący, że Cevisama 2019 będzie rekordowa.

Jeżeli chodzi o płytki podłogowe, glazurę szkliwioną i mozaikę to firmy specjalizujące się w ich produkcji zdążyły już wstępnie zarezerwować 88% powierzchni wystawienniczej, co też jest ogromnym sukcesem sprzedażowym.

Czytaj także: Branża łazienkowa na targach BAU 2019. Czy warto tam być?

Manuel Rubert, prezydent targów Cevisama podkreśla, że edycja Cevisamy z 2018 r. osiągnęła "doskonałe wyniki sprzedaży", a jeżeli chodzi o przyszłoroczną edycję to nie ukrywa że jest jeszcze bardziej optymistycznie nastawiony. I ma ku temu bardzo dobre powody.

– Pobijemy kolejny rekord pod względem wielkości oferowanej powierzchni wystawowej oraz liczby odwiedzających nas profesjonalistów, którzy są najbardziej wymagającym i strategicznym klientem Cevisamy – wyjaśnił Manuel Rubert. –  Zwiększyliśmy też przyszłoroczny budżet przeznaczony na marketing i promocję targów Cevisama 2019, dzięki czemu chcemy przyciągnąć jeszcze większą liczbę największych dystrybutorów oraz projektantów i architektów nie tylko z Hiszpanii i rynków zamorskich, ale też i z Europy (w szczególności z Rosji) oraz oczywiście z USA – dodaje Prezydent hiszpańskich targów Cevisama.
Rekomendowane dla Ciebie