REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Cersanit z czteroma nagrodami

  • 12 marz 2020 13:18
Cersanit z czteroma nagrodami
Fot. Cersanit
Cersanit z czteroma nagrodami
Cersanit z czteroma nagrodami

Celem konkursu było wyłonienie takich płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku, które wyróżniają się na tle innych wzornictwem, kolorystyką, różnorodnymi elementami dekoracyjnymi  i dostępnymi rozmiarami.

W III edycji konkursu, nominowane zostały aż 4 kolekcje marki Cersanit w klasie PREMIUM: DERN, DIVENA, HIKA i MARATONA. W kategorii płytki na ściany i podłogi, wyróżniona została kolekcja MARATONA, którą cechuje minimalizm uzyskany przez połączenie prostych wzorów kamienia i faktury tekstylnej.

W kategorii płytek uniwersalnych marka Cersanit zdobyła większość głosów, dzięki czemu wyróżniono aż 3 kolekcje – DERN, DIVENA i HIKA. Pierwsza z nich – DERN - to niesamowite płytki o wyglądzie zardzewiałego metalu, umożliwiające stworzenie stylowej, industrialnej przestrzeni. Kolekcja DIVENA to betonowe płytki z delikatnymi, orientalnymi wzorkami pozwalające stworzyć subtelne wnętrze. Kolekcja HIKA, to natomiast kreatywna wizja zamknięta w kolorowym terazzo, która dodatkowo została wyróżniona przez profesjonalistów, użytkowników CAD Decor i zdobyła nagrodę Perłę Ceramiki Projektantów.

Jednak najważniejszym sukcesem było zdobycie przez grupę Cersanit S.A. Wielkiej Perły Ceramiki 2019 z Diamentami – jest to nagroda dla najbardziej utytułowanego producenta. Nagrody odbierali Agnieszka Zapolska – Dyrektor Product Marketingu, Piotr Tokarski – Dyrektor Sprzedaży, Marcelina Skupińska – Product Manager oraz Marlena Zagajewska – Junior Brand Manager.

Kolekcje zgłoszone do konkursu oceniane były według następujących kryteriów: walory estetyczne, wpisywanie się kolekcji w światowe trendy wzornicze, spójność stylu, oryginalność, funkcjonalność czy jakość techniczna.

 
Rekomendowane dla Ciebie