REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Cersanit inspirował na 4 Design Days

  • 12 lut 2020 11:45
Cersanit inspirował na 4 Design Days
Fot. Cersanit
Cersanit inspirował na 4 Design Days
Cersanit inspirował na 4 Design Days
Cersanit inspirował na 4 Design Days

Marka Cersanit podczas kolejnej edycji targów 4DesignDays w Katowicach zaprezentowała stoisko pełne inspiracji i ergonomicznych rozwiązań z wykorzystaniem najnowszych kolekcji płytek gresowych.

Designerska przestrzeń, najnowsze kolekcje, drewno, metal i beton w roli głównej oraz dobrze znane i lubiane rozwiązania do każdego wnętrza – tym Cersanit przyciągnął uwagę odwiedzających lutowe targi w Katowicach. Podczas 4DesignDays marka zaprezentowała swoją nowość, jaką jest innowacyjny koncept ceramiki Inverto. Kolekcja łączy w sobie wyjątkowy design oraz rozwiązania technologiczne na najwyższym poziomie, a także najważniejsze wnętrzarskie trendy.

Na stoisku można było zobaczyć miskę zawieszaną wyposażoną w innowacyjny system wirowego spłukiwania StreamOn. Wnętrze miski zostało wyprofilowane tak, jakby uformowała je wirująca woda, zapewniając wyjątkową skuteczność oraz niezwykle cichą pracę systemu. Miska została zawieszona na stelażu podtynkowym z nowej serii AQUA, która dzięki rozwiązaniom, takim jak mocowanie Quick Fix czy możliwości zamontowania pneumatycznego przycisku spłukującego, gwarantuje niezwykłą wygodę użytkowania i ponadczasowy design. W stelażach zastosowano też innowacyjny Fresh System, który ułatwia utrzymanie czystości i świeżości w każdej toalecie.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się też najnowsza kolekcja płytek Organic Wood – idealna dla osób poszukujących ciepłego i naturalnego klimatu w swoich czterech kątach. Drewniane gresy Cersanit inspirowane są różnymi gatunkami drewna, dzięki czemu w palecie każdy znajdzie kolorystykę dopasowaną do swoich potrzeb. Na stoisku nie zabrakło także inspiracji dla wielbicieli loftowych i minimalistycznych wnętrz. Marka przygotowała wyjątkowe industrialne aranżacje z wykorzystaniem wielkoformatowych gresów inspirowanych metalem z kolekcji DERN oraz betonem z linii STORMY. Połączenie klasycznego betonu wraz z rdzawymi i grafitowymi płytami wielkoformatowymi to sposób na niebanalne wnętrze w nowoczesnym stylu.
Rekomendowane dla Ciebie