REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Besco współpracuje z Marcinem Jędrzakiem

  • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
  • 09 wrz 2016 10:01
Besco współpracuje z Marcinem Jędrzakiem
fot. Besco

Besco podjęła współpracę z Marcinem Jędrzakiem. Jej owocem jest nowa seria produktów, która już wkrótce pojawi się na naszym rynku.

Marka Besco jeszcze w tym roku wypuści nową serię produktów sygnowaną nazwiskiem Marcina Jędrzaka. Projektant, który dotąd współpracował m.in. z markami Koło, Marmorin czy Deante, stworzył dla Besco linię produktów pod nazwą Assos.

W serii Assos znajdą się wanna i umywalka wolnostojące oraz brodzik prysznicowy. Produkty zostaną wykonane z odlewu mineralnego Mineral DuraBe opracowanego przez technologów Besco.

- Jest to innowacyjny materiał. Pozwala on projektantowi na zmaterializowanie idei zawartej w projekcie koncepcyjnym, a jednocześnie doskonale sprawdza się jako tworzywo w produktach łazienkowych - mówi Marcin Jędrzak.

Kolekcja ma być ponadczasowa i charakteryzować się nowoczesnymi, wąskimi rantami, prostymi liniami oraz ergonomią i funkcjonalnością.

- Dziś, jutro czy za 10 lat, odpowiednio zaprojektowany produkt zawsze będzie się dobrze prezentował i spełniał swoją rolę - dodaje projektant.

Produkty z kolekcji zaprojektowanej dla Besco przez Marcina Jędrzaka pojawią się na rynku pod koniec bieżącego lub na początku przyszłego roku.
Rekomendowane dla Ciebie