REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

30-lecie producenta płytek ceramicznych

  • Autor: Magazyn Łazienka
  • 15 lis 2013 22:49
30-lecie producenta płytek ceramicznych

15 listopada w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych Grupa Tubądzin świętowała 30-lecia działalności. Firma podsumowała swoją przeszłość i zaprezentowała pomysły na kolejne lata.

Wybór miejsca imprezy nie był przypadkowy. Podczas gali ogłoszono kolejny projekt podjęcie współpracy między ASP a Grupą Tubądzin w zakresie projektowania prawdziwie unikalnych płytek ceramicznych.

- Studenci ASP posiadają cechy, które są dla nas szczególnie cenne – otwarte umysły i zdolność tworzenia w sposób nieskrępowany szablonami czy rutyną. Dlatego postanowiliśmy udostępnić im nasze zaplecze maszynowe i podzielić się zgromadzoną przez lata wiedzą, by wspólnie tworzyć nową jakość. Dzięki porozumieniu z uczelnią mamy szansę pokazać, jak wiele cennych pomysłów może powstać tam, gdzie na równych prawach spotykają się biznes i sztuka – uchyla rąbka tajemnicy Andrzej Wodzyński, Prezes Grupy Tubądzin.

Najważniejsze wydarzenia z historii firmy zaprezentowano podczas pokazu z wykorzystaniem videomappingu, świateł i dźwięku, kolekcji Macieja ZIenia.
Rekomendowane dla Ciebie